Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Spalva karoliukai
Nagų dailė Pearl juostelės - stygos kaip ekstravagantiškų nagų dizainas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Specialios nagų dailės perlų juosteles, kurios yra tarp spalvų karoliukai, yra perlas. Tai generuoja švelniai išlenkti siūlai tiesiai į skaidraus gelio sluoksnis. Priklausomai nuo pasirinktos atspalvis, šį nagų dizainas yra elegantiška ekstravagantiškų.
Karoliukai bus taikomos juosteles ir akrilo arba gelio nagų, nagų rengs kaip įprasta. Nago plokštelės yra viduriai ir su gruntas paruoštas gruntas. Po to, kai gruntas yra nustatyti nago keliais sluoksniais. Nailart perlų juosteles yra pateiktų į drėgnu akrilo ar gelio sluoksniu ir atidžiai. Tada, yra atsparios medžiagos. Svarbu, kad jokių oro burbuliukų eilutę ir modelis linijinės laivybos medžiagą atsirasti. Vinis yra kaip įprasta modelių baigė su skaidri akrilo ar gelio ir plombuojamas pabaigos. Į viršų chalatą, kurios yra išvalytos ir, jei reikia, gydomi poliravimo aliejaus po sūdymo su siurblys ir Zellette, yra gelio nagų įbrėžimams atspariu ir patvarių ir gauna gražus ir kilnus blizgesį ilgą laiką.
Matmenys
+
0.055 Metras (m)
0.008 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis