Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Valymas, dezinfekavimas ir pašalinimas
Nded Higieninis purškalas 70% - Premium Higieninis purškalas nagų modeliavimo ir manikiūro
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Naudodami nded Higieninis purškalas gali būti naudojamas valymo rankas ir paviršių tol, kol jis neturi patekti į atvirų žaizdų. Panašūs kompozicijos sudaro pagrindą sertifikuota dezinfekavimo priemonės.

Ši nagų dizaino produktas nėra sertifikuotas, nes ji negali būti užpildyti aseptinėmis sąlygomis, bet taip pat veikia kaip toks. Siekiant užtikrinti higienos standartas bet registruotas nagų salonas, mes atkreipti dėmesį, kad dezinfekcijos priemonės gali būti perduodami tik savo reikmėms, skirtos perparduoti tik aseptinėmis sąlygomis.

Be nded Nagelmodellage Higienos Spray siūlome mūsų skysčių valymui, dezinfekavimui + pašalinimo, taip pat skirtingų sertifikuotų rankas - ir paviršiaus dezinfekavimo iš Hartmann. Dėl produktų, skirtų nagų dizaino dezinfekcijos tiesiog atrodo, kad punktų numeriai 4173 30 Bacillol putos, 4175 ir 4176 Sterillium klasikinis grynas ir 4178 Bacillol 30 putos su putų purkštuvu.

Taip pat savo sveikatos planą grožio salone teisė produktas. Nagų salonas higienos valiklis yra specialiai be spalvos - ir pagamintų kvepalų ir be aliejaus, todėl geriau sukibimo nagų dizainas sistemos rezultatu, nei su įprastais valikliais.

Jis taip pat yra nemokama aldehido, kuris duoda geresnę suderinamumą su juo. Dėl greito ir likučių be garinimo yra šiame nagų dizaino produktą į optimalų valikliu. Nded Higieninis purškalas 70% - Premium Higieninis purškalas Nagų modeliavimo, manikiūro ir pedikiūro.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.871
Apžvalga
5
27
4
4
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis