Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Rankų priežiūra + Manikiūro
Patartina ir puikus preparatas kriauklė manikiūro
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Mūsų rankos ir nagai yra per showpiece ir įvertins kiekvieną dieną ne tik mums, bet ir mūsų tautiečius žmonėmis. Taigi, nekyla abejonių, kad nagus ir rankas turėtų išlikti. Ypač jei jūs kiekvieną dieną turi daryti su žmonėmis. Ne visada, žinoma į nagų salone arba profesinės turi būti vadinamas ten yra šis manikiūras plokštelę, vyras tyliai ir švelniai savo nagus ir pirštų manikiūras + manikiūras gali paruošti namuose. Padėklas yra ergonomiškai formos ir rankas delnais gali nustatyti atsipalaidavęs, kad pirštai ir nagai vandens vonioje gali būti panardintas ir mirkyti. Be tradicinių vandens vonioje šilta, muiluotu vandeniu, citrinų arba apelsinų aliejus gali būti arba sumaišyti vandenį. Tai užtikrina lygesnė oda ir dažnai naudojamas sausas arba trapūs nagai. Šis priedas suteikia galimybę tą perteklių odelė gali būti pašalintas, pavyzdžiui, lengviau nes jis anksčiau buvo mirkomi ir su UV minkštesnė ir švelnesnė pagalba negali būti stumiama atgal. Svarbu, kad jis ne iškirpti odeles, nes kai nago nagų žalą gali būti pažeidžia arba pažeidžia jos augimo. Jei jums patinka spalvinga patinka, gali manikiūro plokštelės raudonas peršviečiamas tvarka, bet taip pat yra balta ir skaidraus padėklai. Gaunate aukštos kokybės studija su vaizdu į NDED.

instrukcijos
+

Patarimai manikiūrui:


1 veiksmas: su smulkia dilde (mūsų parduotuvėje prekės Nr. 4335 arba 4304, grūdėtumas 240/240) padarykite pageidaujamo ilgio ir formos nagus. Šlifuojant atkreipkite dėmesį, kad visada šlifuotumėte viena kryptimi, nes nušlifavus abejomis kryptimis, nago viršūnėlė sušiurkštėja ir greičiau nulūžta arba įskyla.

2 veiksmas: apie 5–10 minučių pamirkykite pirštus drungname vandenyje. Tam geriausiai tinka mūsų manikiūro dubenėlis, prekės Nr. 9289, įvairių spalvų. Tokiu būdu nagų oda tolimesniam tvarkymui jau bus minkšta. Pabaigoje rankas nusiplaukite.

3 veiksmas: ant nago odos uždėkite šiek tiek lako valiklio ir palaukite, kol jis įsigers. Tada galite atsargiai sustumti odelę (naudokite medinį pagaliuką).

4 veiksmas: jei norite, kad oda įgytų veidrodinio blizgesio, kad sumažėtų pablyškimai ir išsilygintų nelygumai, nupoliruokite nagus su mūsų poliravimo dilde, prekės nr. 4315.

5 veiksmas: pabaigoje rankas palepinkite rankų kremu. Tam labai tinka mūsų rankų kremas, prekės nr. 4092. Rankų kremas lengvai pasiskirsto ir greitai įsigeria.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis