Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Mokymas ir instrukcijos

Mokymas ir instrukcijos

Nagų dizainerio profesija labai panaši į sveikatingumo ir grožio sričių profesijas. Norint tapti nagų dizaineriu, būtina įgyti specialų išsilavinimą. Norint nusimanyti apie nagų bei odos priežiūrą ir nagų dizainą, nepakanka tik trumpos praktikos. Būtina sąlyga yra mokytis bent keletą savaičių, kad būtų įmanoma dirbti šioje srityje, be to, būtina įgyti medicinines ir nagų bei odos higienos žinias. Tačiau nėra vienodų nuostatų, nustatančių nagų dizainerio/dizainerės parengimą, todėl kai kurie grožio salonai turi atsirinkti, ar pas juos norintys įsidarbinti nagų dizaineriai tikrai yra kvalifikuoti. Mokantis nagų dizaino svarbu įgyti pagrindines žinias, susijusias su nagų dizainu, higiena ir medicina, taip pat susipažinti su įvairiomis medžiagomis ir prietaisais, kurie naudojami šioje srityje. Mokymuisi, kaip naudotis įrankiais, instrumentais ir medžiagomis, turi būti skiriama pakankamai laiko, be to, nagų dizaineriai/dizainerės turi mokėti tinkamai bendrauti su klientais, kurie kartais būna gana įnoringi. Kaip ir visose kitose profesijose, būtina išmokti bendrauti su klientais.

Nagų dizaino išsilavinimo pagrindas yra dirbtinių akrilinių nagų priauginimo instrukcija. Ji ganėtinai paprasta, nes perteikiama daugybė patarimų ir gudrybių, bet kaip ir priauginant UV gelinius nagus, reikia šiek tiek praktikos, nes tik įgudęs dizaineris sugebės konsultuoti klientus. Mūsų svetainėje rasite DVD diskus, rankas-modelius, skirtus mokymuisi, ir keičiamas pirštų viršūnėlės, taip pat brošiūras, kuriose aiškinami atskiri darbo etapai. Ši mokymuisi skirta medžiaga įdomi ir nagų dizaineriams-mėgėjams, nes šioje medžiagoje išsamiai paaiškinti reikiami dalykai.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€