Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €

Prekės ženklai

Siūlome Jums ypač platų aukštos kokybės patentuotų Vylet-Nails, Naileon, American Line, Youmaxx, Euro-Line, Konad, Promed, Hartmann, Elomed, NDED - Nail Design Exclusive Discovery ir kitų tarptautinių prekės ženklų produktų asortimentą. Susirasite mėgstamiausius produktus iš daugiau kaip 8000 prekės ženklų. Siunčiame įvairių dydžių siuntinius, todėl nedvejodami rinkitės Jums tinkamiausius produktus.

nded

nail design exclusive discovery

Mūsų nuosavas prekės ženklas – tai aukštos kokybės ir nedidelės kainos derinys. Šis prekės ženklas puikiai tinka pradedančiosioms nagų studijoms ir parduotuvėms. Pasinaudokite plataus nded serijos asortimento, kuris yra intensyvių tyrimų ir ypač didelio atidumo rezultatas, teikiama nauda.

American-Line

Simply the best

Šios serijos devizas – prabanga ant pirštų galiukų. Palepinkite savo ir savo klienčių nagus geriausiais amerikiečių atliktų tyrimų rezultatais. Intensyvus bendradarbiavimas tarp tyrimo laboratorijų ir žinomų nagų dizaino specialistų padėjo sukurti tikrą prabangos prekės ženklą. Tai kiekvienos nagų dizaino fanatikės svajonių išsipildymas, nes būtent American Line paverčia nagų dizainą tikru menu.

Euro-Line

Solutions for beautiful

Aukštos kokybės ženklas, metęs iššūkį pasauliui. Mūsų populiarioji Euro-Line serija yra pirmaujanti pasaulyje pagal naudojimo ir pardavimų mastus. Į šios serijos tyrimus įdėjome savo širdį ir sielą, kad jos produktai atitiktų didžiausius šiuolaikinės nagų dizaino pramonės poreikius. Jums tikrai patiks ir tikrai būsite nustebinti produktų naudojimo paprastumu ir puikiais rezultatais. O kokybė geriausiomis kainomis tikrai neliks neįvertinta jūsų klienčių.

Nail-Eon

Quality is our passion

Be aukštos kokybės ir technologinės pažangos, prie visų priedų pridedame puikų gelio laką. Mes siūlome tik šiuolaikiškus, naujausių tyrimų pagrindu sukurtus gaminius. Visus NAIL-EON prietaisus, pagamintus laikantis aukščiausių standartų, išbandė TÜV-SÜD . Visiems NAIL-EON gaminiams suteikiama 3 metų garantija.

Mūsų gelio lakas akimirksniu suteiks jūsų nagams žavesio, kuriam tiesiog neįmanoma atsispirti. Sudėtingi tyrimai ir geležinė kantrybė tapo tvirtu pagrindu tolesnei šio gelio lako plėtrai, kad galėtumėte mėgautis jo ilgalaike ir intensyvia spalva. Nepaisant išskirtinio patvarumo, šį gelio laką galėsite švelniai nuimti naudodami mūsų siūlomus lako nuėmimo produktus. Tai yra tikras mūsų ilgalaikių tyrimų pasiekimas.

Galime pasiūlyti visus jūsų profesionaliai karjerai nagų dizaino srityje būtinus prietaisus – nuo geriausios nagų didės iki naujausios UV lempos. Visi mūsų gaminiai yra sertifikuoti TÜV-SÜD ir yra kokybės ir pasitenkinimo garantas. Savo gaminius išbandėme ir mes patys, todėl galime drąsiai patvirtinti jų puikią kokybę.

Vylet Nails

Award winning nails

Mūsų Vylet Nails serija atitinka aukščiausius standartus ir pasižymi ypatingu universalumu. Vykdomais tyrimais sugebėjome sujungti kokybę ir tobulumą ir sukurti net tris puikių produktų serijas.

Vylet Nails Revolution

Vylet Nails Revolution skirta nagų dizaino specialistams, vertinantiems didelės vertės, paprasto naudojimo ir išskirtinio patvarumo svarbą. Pradėkite tikrą perversmą nagų dizaino srityje ir susikurkite sau vardą padėdami šio mūsų firminio gelio.

Vylet Nails Elements

Papuoškite save ir savo klientes natūraliu ir sveiku spindesiu, kurį sukuria mūsų Vylet Nails Elements serijos gaminiai. Visi plataus asortimento gaminiai pasižymi natūralumo ir klasikos deriniu. Pasinaudokite žinomų nagų dizaino specialistų, kurie suteikė savo išskirtines žinias šių produktų tyrimams atlikti, patirtimi.

Vylet Studio Edition

Style like a star! Papuoškite savo ir savo klienčių nagus tikra Holivudo elegancija. Ši fantastiška Vylet Nails studijoms skirta produktų linija atveria jums beribės vaizduotės realizavimo galimybes. Ilgi tyrimų metai atsipirko su kaupu, nes jų rezultatas – tai elegantiški nagai ir spindinti šypsena!

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis