Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Akrilo Rinkinys

Akrilo Rinkinys

Vylet Nails  Akrilo rinkinys Akrilo Rinkinys Vylet Nails Akrilo rinkinys
53,77 € *
Vylet Nails Problema nagų rinkinys - akrilo Akrilo Rinkinys Vylet Nails Problema nagų rinkinys - akrilo
38,38 € *
46,80 € / 1000 g
Starteris rinkinys nagų dizaino rinkinius akrilo

Jei nagai dėl ilgo neigiamo poveikio atrodo ne gražūs, o buki ir trapūs, jiems reikia atsigauti. Juos neigiamai veikia ir išdžiovina nagų lakai, geliai, tirpikliai ir klijai, todėl žvelgiant į visus nagus, jie atrodo ne itin gražiai. Tačiau tai neturi nuolat tęstis, nes dirbtiniai nagai apsaugo nagą nuo neigiamo poveikio, be to, nagai iš karto atrodo gražiai prižiūrėti, taigi nebijosite jų parodyti viešumoje. Dirbtinius nagus galima nulakuoti įvairių spalvų lakais, naudoti tokius pat blizgučius ir papuošimus, kokius naudotumėte ant natūralių nagų. Dirbtiniai nagai pritvirtinami prie natūralių nagų plonu klijų sluoksniu, todėl po jais esantys natūralūs nagai gali atsigauti, nes būna apsaugoti nuo mechaninio poveikio, pavyzdžiui, nuo kasdienio teksto rinkimo kompiuterio klaviatūra, nuo darbo prekybos centrų kasose ar nuo panašaus neigiamo poveikio.

Akriliniai nagai yra kietesni nei iki šiol dažniau naudoti geliniai nagai. Jie pagaminti iš miltelių ir tirpiklių, kurie sukietėję ant nago sudaro stabilų sluoksnį, ir tada juos galima puošti kaip natūralius nagus. Galima koreguoti jų formą, lakuoti, verti auskarus ir puošti akmenukais. Ir Jūs galite puoštis gražiais ilgais nagais, o natūralūs nagai turės laiko atsigauti.

Mūsų asortimente yra du rinkiniai, kuriuose yra visko, ko reikia dirbtinių akrilinių nagų priauginimui. Vienas rinkinys tinka naudojimui namuose, o kitas – nagų grožio salonams ir prireikus profesionaliems nagų dizaineriams/dizainerėms. Išsami dirbtinių nagų modeliavimo instrukcija taip pat įeina į pasiūlymą.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€