Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Nagų meno metalinis ekranas - įvairių formų
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Žvaigždė, lašų ir kitų motyvų metalinis išvaizdą yra surūšiuoti į aplink ekrano. 12 įvairiais motyvais gali būti lengvai pašalinti ir tiesiog įstumiami į šlapias gelio arba akrilo. Sūrymo indėlininkai gauti savo jėgą, plomba, užtikrina ilgalaikį blizgesį ir ilgai laikyti.

Būti paskutinis potepis kiekvieno nago ir gali būti tvarkomi su kitų vinis į išskirtinių nagų dizaino elementų. Mažas fragmentais vinis meno metalo ekrane - įvairių formų yra tiesiog drėgnas sluoksnį balinamojo gelio įtraukti į. Indėlininkų pvz., cirkonio su skaidriais arba spalvoti geliai gali būti tvarkomi. Mes išgydyti gelio sluoksnio, gauna yra metalo elemento savo tvirtą sukibimą. Iš ekrano lange yra paprasčiausias replėmis. Su šia įranga, motyvas gali būti pateikiami taip pat puikiai ant nagų. Sandarinimo gelis tepamas patogu turėti modeliavimo ir norimą stiprus blizgesys, nagų. Į viršų chalatą tada išgydyti po UV lempa. Su siurblys ir Zellette, prakaitas sluoksnis gali pašalinti ir nagai gauna savo aukšto blizgesio apdaila.

Matmenys
+
0.06 Metras (m)
0.06 Metras (m)
0.009 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis