Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų pratęsimų / Airbrush patarimai

Airbrush patarimai

Airbrush patarimai Airbrush patarimai Airbrush patarimai
from 2,25 € *
4,50 € / 100 g
Motyvas Nagų patarimai Airbrush patarimai Motyvas Nagų patarimai
from 6,20 € *
Stiletto Dizainas Patarimai Airbrush patarimai Stiletto Dizainas Patarimai
7,44 € *
8,55 € / 100 g
Airbrush patarimai nagų dailės

Natūralūs nagai yra jautrūs ir ne taip gražiai auga, kaip to norėtųsi. Daugelis nagų priežiūros produktų paveikia odą ir nagus, išdžiovina juos, o nagai tampa trapūs. Tai sukelia pasipiktinimą, nes rankos neturi būti taip neigiamai paveikiamos. Jei nagas turi būti apsaugotas ir gražiai suformuotas, tai dirbtiniai nagai – puikus sprendimas. Nailart pridėtiniai nagų galiukai (tai plokštelės, atitinkančios dirbtinio nago pirminę formą) yra visų įsivaizduojamų dydžių ir formų ir jų dizaino kūrimas yra individualus. Lakai, štampukai, lipdukai ir papuošimai taip papuoš pridėtinius nagų galiukus, kad jie bus tokie, kokių norite. Viskas, kuo galima puošti natūralų nagą, tinka ir dirbtinio nago puošybai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite skirtingas dirbtinių nagų rūšis mažesnėse pakuotėse, taip pat ir ekonomiškai naudingesnėse didelėse pakuotėse, kurias žinote iš savo nagų grožio salono, bei tam tinkamas dėžutes su skyreliais, su kuriomis Jūsų asmeninis nagų grožio salonas namuose bus tvarkingas.

Ypatinga nagų meno rūšis yra Nailart Airbrush pridėtiniai nagų galiukai. Jau sukurto dizaino pridėtiniai nagų galiukai gali būti vienspalviai arba kelių spalvų, su juostelėmis, gėlių žiedeliais, drugeliais ar daugeliu įvairiausių motyvų. Jei pamėgstamas kažkuris motyvas, tobulai sukurtą nagą paprasta prisiklijuoti namuose.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€