Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
UV matinis viršutine danga - natūraliai atrodančios nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Įmanoma atrodo natūraliai yra į Nagai itin dažnai rekomenduojama. Su UV top coat matte, ir Modelis gali nagų veiksmingai uždaromos ir gauna tuo pačiu metu matinis Paviršiaus, primenantys natūralių nagų tekstūra. Yra rūgščių gelis tinka UV - taip pat kaip LED lempos.

Iki šiol turėjo tik tokį pasirinkimą, matinis ar blizgus Nagų modeliavimo dažnai jau apskaičiuotos Spalva gelis. Su UV top coat Matiniai, tai skiriasi. Skaidrus sandarinimo lakas vyksta į modeliuojamos nagų taikomos ir po sūdymo UV arba LED šviesos matiniu. Plonas klampumo gelis gali būti naudojamas kaip visiškai padengti Gelio ar net tik iš dalies panaudotos. Taip pat gelis nagų uždaryta kailis akrilo nagus, pluošto stiklo modelis sluoksnių, nagų meno kūrinių ir visų UV- ir LED apdailai. Taikomas sandarinimo gelis kaip įprasta: tai plonas, bet nuolat sluoksnis ant nagų ir už 120 Atsparios sekundžių UV-, arba 30-90 sekundžių šviesoje. Per rūgšties gelio sudėties atsisakymas, taikymas yra taip pat tinka žmonėms su alergija lengvai.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
4
4
1
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis