Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas / Geliniai Lakai
NAIL-EON gelis nagų lakas MAGIC MAGNETINIS
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Mūsų gelio dangos pasižymi Peel Off nagų lakas ir juostelės dažų savybės. Jūs praleisti tik gruntas ir Glaisto, tada galite pašalinti tik mūsų gelis lakai po kelių dienų nago.

Su geliu, gali būti gražiausių nagų dailės nagų lakas Magija kūriniai. Spalvos lakuotus nagus dabar priklauso ir Darbotvarkę. Norite vėl ir negalima dažyti bet jūsų nagai? Tada mes turime tik tai už jus! Mūsų NAIL-EON gelio nagų lakas magija Magnetinio suteikia jūsų nagai stebuklinga išvaizdą, su kuria visi kiti gali būti žavi. Jis yra labai idealus natūralius nagus ir dirbtinių gali mūsų magija magnetinis gelis metalo gelis lakas imtis nagų lakas kaip įprasta arba su mūsų magnetinis rašiklis ar mūsų registre magnetas traukti subtilus modelis. Pasinaudoti įvairių spalvų gražus nagai ir renginiai. Taikymas yra labai paprastas. Galite naudoti su Gelio lako kaip nagų lakas ir išgydyti jį dvi minutes UV šviesoje Lights out. Jei prakaitavimas sluoksnis pašalinamas, darbas jau baigiasi. Dėl savo medaus gelio poveikis tęsiasi sklandžiai nagų lakas pats. Taigi, yra nėra negražus šepetys smūgių nagus, pamatyti ir padavimo darbo yra virimo nėra būtina. Tikimės, kad galiojimo laikas yra iki šešių savaičių. Jis yra pagamintas, visiškai tinka kasdieniniam naudojimui gelio pagrindu, nėra rakštis ir yra atsparus įbrėžimams. Jūs galite naudoti ją su a valiklis ir apelsinų medienos klijuoti pašalinti, jei norite kitą spalvą. Jums bus visiškai malonu su šiuo dažų. Naudoti Jūs mūsų produktai yra aukščiausios kokybės, visos Europos poreikius Standartai yra taikomi ir apie pažangiausius UV gelis mokslinių tyrimų gaminami.

klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.55
Apžvalga
5
12
4
7
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis