Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Nagų folija
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų folijos - aukso - kilnus ir spalvingi nagų meno spektakliai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų folija aukso idealiai, kad vinis greitai ir su Tvist ant nagų. Dizainas atrodo visiškai kitaip kaip dažų ar spalva gelis taikymo, yra daugybė būdų, kaip blizga folija. Stilius yra puikus, plomba sukuria apsauginį viršutine danga arba aiškiai sluoksnį baigti ir užtikrina ilgą blizgesį ir nulio - ir smugiams atsparią paviršiaus.
Nagų meno kūrimą su nago folijos - aukso turi nago paviršius švarus ir be riebalų? Išankstinio valymo su siurblys ir Zellette idealiai, tai užtikrina geriausią sukibimą folijos klijai. Klijai yra taikomas retai ant nagų ir lengvai džiovinti. Medžiagos virsta iš paukščių, bespalvis, perdavimo folija galima pateikti ir su raudonmedžio lazdelės ar net pasukioti vietoje nuspaustas. Visiškai išdžiovinti atraminė gali būti lengvai pašalintas ir aukso folija šviečia ir Metalinio blizgesio. Viršutine danga yra taikomas galutinis, uždaromos nagų apdaila ir padidina blizgesį ir ilgaamžiškumą. Nagų meno folija ant gelio nagų naudojamas, pakeisti struktūrą gel klijai. Sukietėja gelio sluoksnis, įterpę nagų filmas yra galutinis išgydyti po UV lempa.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis