Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Nagų folija
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų folija vaivorykštė kad akinantys poveikį nagų
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Labai spalvinga stiebai nuo nago folijos vaivorykštė. Spalvingas nagų meno elementas yra tinkamas stilingo dizaino vakare taip pat kaip dieną. Easy-to-use perdavimo nagų folija pritvirtinamas specialus folijos klijai ant natūralių nagų, modelį padėtis nagai taip pat pastato gelis gali būti naudojamas kaip klijais.
Apdorojama folija klijuoti foliją, nago plokštelės turi būti švarūs ir sausi. Su siurblys ir Zellette, riebalai ir dulkės gali būti saugiai pašalintos. Plonu klijų sluoksniu tepamas ant nagų, tai gali pritraukti, taip ilgai, kaip, kol jis taps skaidrus. Ši stadija, filmas skyriuje yra pateikiami ir siekė savo tikslo. Tai yra didesnis vietoje pamaišykite ar raudonmedžio lazdelės. Po kelių sekundžių klijai yra kieti ir gynėjas gali būti pašalintas pirštais ar pincetu. Panašiai elgtis, jei vietoj klijų struktūra gelis naudojamas vaivorykštė filmas sukibimą. Ši procedūra taikoma ypač akrilo ar gelio nagai. Aišku, gelio ant atsparios trumpai, tada filmas segmentas yra nuspaustas. Daugiau grūdinimas ištraukos užtikrinti tvirtą sukibimą. Vinis galima tada atstatytas, papildytas net daugiau nagų dailės arba taip pat uždaromos.
Produktai gali šiek tiek skirtis nuo parduotuvės įvaizdį!
Matmenys
+
0.025 Metras (m)
0.025 Metras (m)
0.045 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis