Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Nagų folija
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų folija Mamorierte audinys - platus pasirinkimas, puikus stilius
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų folija yra nustatytas su ypatingą folijos klijai arba struktūros gelis ir apgaubti viršutine danga. Arba marmuro išvaizdą galima nagų meno bei visiškai padengti. Kartu su kitais elementais ir vėl yra unikalų stilių.
Užtikrintas saugus ant nagų, nagų folija marmurinė motyvai iš anksto valymas yra svarbus. Nagai turi būti sausas, be riebalų, net dulkių nuo padavimo sutrikdyti atsakomybę. Natūralius nagus, marmurinė folija gali nustatyti su lipni plėvelė. Lipnios taikoma plonas ir džiovina taip ilgai, kol ji tampa skaidri. Tada nagų folija galima saugiai padėti ir siekė savo tikslo. Klijai yra visiškai sausas, gynėjas bus išskaičiuotas ir nagų gali būti toliau dekoruoti arba uždaromos su viršutine danga. Sukibimą su akrilo ar gelio nagai, filmas suteikia idealiai su skaidria struktūra geliu. Gelis yra taikoma plonu sluoksniu ant nago plokštelės ir atsparios dėl maždaug 60 sekundžių. Filmas segmento tada spaudžiamas tvirtai ir kartu kitą minutę pagal UV šviesos vytintas gelis. Norėdami gauti daugiau nagų meno, akrilo dažai, spalvoti geliai, lipdukai, arba cirkonio galima pridėti. Stilius yra padaryta, viršutine danga yra galutinis.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis