Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Nagų dailė Žiedai
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Nagų dailė Žiedai

Gražios moters rankos nusipelno būti papuoštos. Tradiciniai papuošalai – tai žiedai, apyrankės, grandinėlės ir spalvotai lakuoti nagai. Tačiau tai tampa nuobodu daugeliui moterų. Kodėl reikėtų puoštis tik tradiciniais kukliais papuošalais? Jei kažkokia detalė galėtų traukti žvilgsnius (ir būtų skoninga) – tai geriausias pasirinkimas nagų dizainas ant dirbtinių nagų, papuošiant nagus žiedais. Skaidrūs arba balti plastikiniai žiedai, kaip ir dirbtiniai nagai, gali būti nudažomi ir puošiami aksesuarais. Kadangi namuose ne visuomet yra visų reikiamų priedų, skirtų nagų puošimui žiedais, tai mūsų svetainėje rasite ne tik mažų ir didelių pakuočių (kainos sumažinimas čia taip pat taikomas: didesnės pakuotės kainuoja mažiau nei tas pats kiekis perkant mažas pakuotes), bet ir reikiamų priedų, kad žiedus galėtumėte pritaikyti prie savo nagų. Rinkinyje rasite banano formos dildžių, šlifavimo blokelį, sukamą lazdelę su padėkliuku, įvairiausių žiedų ir instrukciją. Žinoma, šiuos visus produktus galite įsigyti ir atskirai, ne kaip rinkinį.

žiedai ir priedai atitinka Europos standartus, taikomus plastikiniams papuošalams ir įrankiams. Prekės yra saugios ir jas galima naudoti tiek namuose, tiek nagų grožio salone. Pasirinkdami tinkamus žiedus savo gražiesiems nagams įgyvendinkite savo kūrybines fantazijas!


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis