Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Lipdukas
Lipdukas holografinis - spalvinga vinis, ryškus
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Ar žaismingas ar grafiškai - į padaryti fancy motyvais, kurie turi pasiūlyti holografinis nagų lipdukas bet kuriuo atveju specialius nagų dailės. Gali lipdukas motyvai atskirai ir išsamiai išdėstomi po prašymo ant nagų. Holograma Lipdukai yra tiesiog priklijuota ir galiausiai uždaromos.

Taigi dėl profesinės nagų meno tinka nagų lipdukas holograma, Kas turi stuff su į gaudytojas, taip pat nagų turi pati puikiai į sceną galima naudoti. Norėdami tai padaryti, įprasta kruopščiau pasirengta yra reikalaujama. Natūralūs nagai yra manicured, poliruoti ir tada atsargiai, kad Dažytos pasirinktą spalvą, modelį padėtis nagai ir pabaigoje spalvota. Mažas gali dabar ant švarios ir sausos nagų plokštelės Lipdukas yra išdėstyti. Atskiri motyvai yra popieriaus parengė ir ant nago. Turi savo vietą kiekvieną nagų lipdukai daroma švelniai spausdami atsakomybės. Visam laikui gražus nagų dizainas ir ilgai su tuo tikslu sukurti yra sandarus. Tai galima Kailis ar aiškiai lakas naudojamas.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis