Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Lipdukas
Blizgučiai prancūzų - prancūzų Nailart su spalvinga viršuje nagų lipdukas

Informacija
+

Prancūzijos nagai dar kitaip bendradarbiauti su Sukurti Brokat Prancūzijos nagų lipdukas. Vietoj klasikinės baltos spalvos Nagų Patarimas yra rasta šio Variantas putojantis nagų dailės su grafika arba gėlių modelius. Prancūzijos viršų susidoroti lengvai apie į modeliuojamos nagų priklijuota ir užantspauduoti.

Blizgantis Prancūzijos nagų lipdukai taikymas lengvai. Į Nagų yra kaip įprasta manicured arba modeliai su akrilo arba gelio. Yra tai, kad galutinė forma nustatyta, paviršius išvalomas, nago plokštelės turi būti dulkių ir sausa. Kelionės motyvas iš čia siūlomų Blizgučiai Prancūzijos nagų lipdukai bus traukiamas švelniai iš popieriaus, idealus ar tai pora pincetu. Nagų lipdukai kai bus tada viršutinė dalis nago vieta ir šiek tiek prispaudžiamos žemyn. Tai prancūzų Nagų dailė blizgučiai įsigalioja jau beveik baigta. Už ilgalaikį ilgaamžiškumą plomba, pvz su sandarinimo gelio daro nagų. Tai tepamas plonu sluoksniu ir atsparios UV šviesoje.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis