Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Lipdukas
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Airbrush nagų lipdukas gėlių - nagų meno profesionalų stilius
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Gėlės gali būti su airbrush nagų lipdukas yra akių profesinės dizaino nagų akimirksniu įsivaizduoti. Nagų meno tatuiruotės yra beveik nesiskiria technologija iš pirmo žvilgsnio iš realių airbrush ir užtikrina linksmas spalvas, paryškinimą natūralūs ir dirbtiniai nagai.
Airbrush nagų lipdukas ilgą gėlių ant nagų ir patikimai mano surengti, kai kurie esminiai reikalavimai turi būti įvykdyti. Nagų bus kaip įprasta parengtas, manicured bei modeliuojama ir filed. Nago plokštelės yra puikus ir gruntuotas su norimą Spalva nagų dailės lipdukai gali užstrigti. Norėdami tai padaryti, kruopščiai kilimo norimą motyvas iš popieriaus ir įdėkite jį į norimą vietą ant nagų. Iš švelniai spaudžiant ant lipduko pridedamas. Nagų dizainas, kuris gali būti surinkta atskirai, kad motyvai, yra visiškai, plomba užtikrina stabilią palaikykite ir ilgalaikį blizgesį. Naudojamas kaip viršutine danga, taip pat nagų gali būti padengta Clearcoat.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis