Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Džiovintos gėlės
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Džiovintos gėlės

Džiovinti Nagų dailė Gėlės Džiovintos gėlės Džiovinti Nagų dailė Gėlės
4,41 € *
Džiovinti Nagų dailė Gėlės Raudona Džiovintos gėlės Džiovinti Nagų dailė Gėlės Raudona
1,32 € *
-70%
Džiovinti Nagų dailė Gėlės Mėlynas Džiovintos gėlės Džiovinti Nagų dailė Gėlės Mėlynas
1,32 € *
-70%
Džiovinti Nagų dailė Gėlės Geltonas Džiovintos gėlės Džiovinti Nagų dailė Gėlės Geltonas
1,32 € *
-70%
Džiovinti Nagų dailė Gėlės Oranžinis Džiovintos gėlės Džiovinti Nagų dailė Gėlės Oranžinis
4,41 € *
Džiovinti Nagų dailė Gėlės Žalioji Džiovintos gėlės Džiovinti Nagų dailė Gėlės Žalioji
1,32 € *
-70%

Gėlės yra nuostabiai gražios. Jos kvepia, šviečia daugybe spalvų ir praneša apie vasarą. Nėra ko stebėtis, kad gėlės yra itin mėgstami puošybos elementai. Jomis puošiami drabužiai, papuošalai bei jos vaidina svarbų vaidmenį japonų mene ikebanoje. Mus žavi gėlės ir jų žiedai, nes tai gamtos meno kūriniai, kurie yra užburiančio grožio ir spinduliuojantys erotiką.  Kas gali būti nuostabiau nei žavėjimasis jaudinančiais menininkės Georgia O'Keeffe gėlių paveikslais ir noras, kad gražios moters rankos būtų papuoštos gėlėmis ir jų žiedais?

Gėlių žiedeliai – tai mažos plastikinės gėlytės, kurias galima įsigyti penkių švytinčių spalvų ir vienos kuklios smėlio spalvos, kurios Jūsų nagus pavers gėlių pieva. Šie mažieji elementai nėra labai puošnūs ir dėl savo paprastumo gali būti naudojami dizaino kūrimui nevaržomai įgyvendinant kūrybines fantazijas. Juos galima naudoti tiek ant natūralių, tiek ant dirbtinių nagų, nes gėlių žiedeliai įliejami į nesukietėjusį UV gelį arba akrilą, o šiems sukietėjus tvirtai prilimpa. Mažieji papuošimai dėl spalvų įvairovės ir paprastos formos gali būti priderinti kuriant bet kokį dizainą, bet ypač tinkami meno kūriniams, kuriuose daug spalvų. Jų, kaip ir visų kitų prekių, kaina yra patraukli: didelės pakuotės, kurias dažniau naudoja nagų grožio salonai, yra pigesnės, palyginus kiekio ir kainos santykį perkant mažas pakuotes.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis