Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Cirkonio
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nailart deimantų 3 x 6 mm - cirkonio daug spalvų
Informacija
+

Vinis naudojamas gatavas akrilas ar gelis modeliavimo deimantų 3 x 6 mm. Kūgio formos, kuri vis dar gamina labai ypatingą šviesos atspindžio užtikrina optimalų paramos. Smulkius deimanto kaip cirkonio yra daug spalvų ir gali būti derinamas su kitų nagų meno papuošalų.
Yra keli metodai nuolat integruoti Nailart deimantų 3 x 6 mm. dirbtinių nagų. Taip mažas cirkonio su galu galima įdėti žemyn į masę arba pastato gelis ir išgydyti atsižvelgiant į medžiagą su iš. Taip pat galite skylę gali būti sumažinti gatavo Modellagemasse. Šiose, įklijuojamas Nailart deimantų. Taip pat svarbu, kad patarimas, kad Modellagemasse sėdi. Kaip įprasta modelį padėtis nagų pateikta su apdaila, kuris užsandarina paviršiaus ir užtikrina ilgalaikį blizgesį. Svarbu, kad taip pat deimantų, taip pat Nagų Patarimas valyti, kuriems ar apvalkalu. Pats paskutinis touch švaresnis suteikia į poliravimo ar valymo, nago plokštelės.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis