Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Cirkonio
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Stiklo kristalų akmens Rodyti 2 mm - cirkonio, nagų dailės
Informacija
+

Nagų meno stiklo kristalų akmens ekranas 2 mm yra apie tai, kas būtina įtraukti į elegantiškas putojantis nagų dailės nagų. Mažų krištolo akmenys galite nustatyti individualiai arba grupėmis, ekstravagantiškas blyksnius ar būti per daug akį traukiantis ir vaizduotės modelius. Tuo tikslu plomba užtikrina ilgalaikį sukibimą ant akrilo ar gelio nagų.
Prieš stiklo kristalai cirkonio akmens ekranas 2 mm modeliavimu, kuris gali būti įtrauktas, taupi nagų daroma kaip įprasta. Natūralių nagų yra paduotas, šepečiu ir padengtas gruntas, gruntas gelis yra puiki vieta, vėliau modeliavimo. Nagų bus pastatytas įvairių sluoksnių C kreivę, viename iš sluoksnių arba stiklo kristalai yra tada įtraukti į galutinį sluoksnį. Su akmenų drėgnas modelis linijinės medžiagoje tik paspaudžiami, atsargiai padengtas ir dūmuose. Tai svarbu, kad ne ertmes tarp akmens ir akrilo arba gelio bus išlikti, kitaip vėliau sukelia nemalonius liftings. Yra nagų ir nagų surinkti, užtikrina galutinis plomba, kad nagai ilgas triumų ir šviečia visam laikui. Sandarinimo gelis yra taikoma ir sukietėjęs pagal UV lemputė. Apdorojant siurblys ir galutinis poliravimo nagų gauna dar daugiau blizgesį.
Matmenys
+
0.065 Metras (m)
0.005 Metras (m)
0.065 Metras (m)
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis