Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Cirkonio
Cirkonio langelį - nagų dailės elementus aiškiai surūšiuoti
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Cirkonio yra neatsiejami nuo nagų dailės. Galite naudoti stebuklinga akcentai ir galite atlikti nagų dizaino įvairių spalvų iliustracijos. 12 langelyje spalvos yra aiškiai surūšiuotos pagal cirkonio. Skaidrus langas tinka nagų studija taip pat kaip ir taikant namuose.
Specialios supjaustyti du kartus ryškiai valymo su cirkonio ir gali kaip akis gaudytojas akrilo ir gelio nagai. Nagų bus pastatyta kaip įprasta. Cirkonio out of the box yra įterpiamas į vienas iš pastato. Gelis su teptuku yra taikomas, tada šeriami nagų gali su cirkonio ir žnyplės su teptuku out of the box ir paskleidžiamos ant nago paviršiaus yra. Sluoksnio gelis ir indėlininkų yra atsparios ir tokiu būdu stabilizavosi. Modeliavimo sudaro su sandarinimo sluoksnį. Viršutine danga apsaugo gelio nagų kaip net cirkonio ir aukšto blizgesio faktorius. Cirkonio, akrilo taip pat gali būti įtrauktas kaip gelis. Procedūra yra analogiškas. Taip pat čia sandarinimo sluoksnis yra apsaugos ir puikus modelis gali.

Matmenys
+
0.016 Metras (m)
0.054 Metras (m)
0.132 Metras (m)
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.75
Apžvalga
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis