Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Blizgučiai

Blizgučiai

blizgučiai Blizgučiai blizgučiai
from 0,28 € *
1,40 € / 100 g
Nagų dizaino nagų blizgučiai žiedai Blizgučiai Nagų dizaino nagų blizgučiai žiedai
2,98 € *
33,11 € / 100 g

Nagų dizaino mene beveik nieko nėra neįmanomo. Viskas tinka gražių ir įdomių nagų dizaino kūrimui, o kaip ir visi kiti tikri menininkai, nagų dizaineriai yra kūrybingi ieškodami naujų idėjų. Naudojama daugybė natūralių ir dirbtinių medžiagų, o viskas, ką galima panaudoti kuriant dizainą, iš tikrųjų tam ir panaudojama. Nagų dizainas yra neįprastas menas, nes kuriant šį meną naudojama nenusakoma įvairovė medžiagų ir pagalbinių priemonių, o techninės įrangos prireikia labai retai. Ir mažiausi ploteliai tampa tikrais meno kūriniais.

Nailart skrituliukai atrodo beveik taip, kaip dekoracijos, kaip tekstilės dekoravimo elementai, kuriuos žino mada besidominčios moterys.  Kas siuvama ant drabužio, gali būti naudojama ir nago puošybai. Nailart skrituliukai įliejami į dar nesukietėjusį laką arba UV gelį ir kietėjant masei tvirtai susijungia su nagu. Jie patvariai laikosi ir sukuria žavingą spindinčių nagų dizainą. Galima įsigyti ne tik įvairiausių pastelinių, švytinčių, spindinčių vaivorykštės spalvomis, blizgančių ir matinių spalvų, bet ir blizgių atspalvių Skrituliukai bei kuklios baltos spalvos dekoracijų. Kviečiame Jus pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir, žinoma, pabrėžiame, kad skrituliukų dekoracijos visada atitinka Europos standartus, jos gaunamos tiesiogiai iš gamintojo ir yra itin patvarios. Nagų menas žavi, tik jei papuošti nagai ilgai išlieka nepaveikti neigiamo poveikio.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€