Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Blizgučiai Temos
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

Blizgučiai Temos

Dirbtiniai nagai tampa meno kūriniu, kai papuošiami mažais aksesuarais, įvairiomis medžiagomis ir elementais. Natūralūs nagai yra labai jautrūs ir jų negalima puošti daugeliu dekoracijų, o dirbtinius nagus galite puošti kuo tik norite. Jie gali blizgėti, žvilgėti, būti spalvingi, sukurti naudojant trimatį dizainą ir į juos galima verti auskarus. Kai į dirbtinį nagą įveriami papuošalai, įliejami blizgučiai ir akmenukai, nagų dizainas prilygsta meno kūrimui. Yra vienintelė sąlyga: visi naudojami elementai turi derėti tarpusavyje. Moters ranka yra per daug graži, kad jos grožis būtų sugadintas dėl netinkamo nagų dizaino. Nagų dizainas visuomet turi būti priderintas prie savito stiliaus. Jis neturi būti per ryškus, taip pat neturėtų būti ir per blankus. Nailart Flitter siūliukai yra paprasti maži, blizgantys siūliukai, kurie papuošia dirbtinius nagus.

Flitter siūliukai yra visai saugūs, jie gauti tiesiogiai iš gamintojo, kuris šiuos produktus pagamino su dideliu kruopštumu. Be to, juos paprasta naudoti: Nailart Flitter siūliukai įliejami į dar nesukietėjusį spalvotą laką arba į dar minkštą UV gelį. Jie naudojami nagų modeliavimo metu. Kai lakas ir gelis sukietėja, Flitter siūliukai tvirtai prilimpa prie nago. Jais papuošti nagai atsparūs neigiamam poveikiui dėl buities darbų, nes įliejami į modeliavimui naudojamo sluoksnio vidų. Nagų grožio salonai naudoja Flitter siūliukais papuoštus, iš anksto pagamintus nagų modelius. Galima įsigyti įvairiausių spalvų ir formų siūliukus: vienspalvius, spindinčius vaivorykštės spalvomis, blizgančių atspalvių ir spalvotų mišinių.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis