Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Blizgučiai Milteliai
Nailart lazerio blizgučiai - blizgučiai milteliai modeliuoti daug spalvų

Informacija
+

Blizgučiai nagų dizainas asocijuojasi iki nagų meno lazerio blizgučiai. Puikus blizga blizgučiai dalelės gali būti naudojamas tiek su akrilo, tiek gelis modelį padėtis. Specialieji efektai, spalvos maišomos ir išsibarsčiusios modelius arba smulkiai paskirstyti ant nagų. Galutinis plomba užtikrina ilgaamžiškumą ir blizgesio galutinio modelio vietą.
Nagų meno lazerio blizgučiai blizgučiai dalelės yra ypač gerai, labai matinis ir gali būti naudojamas kaip įvairių modeliuojant. Dirbtinių nagų sudaro kaip įprasta, gruntas ir gruntas gelis taikomas natūralių nagų poliravimas forma. Po grūdinimo pirmojo sluoksnio gelio bus blizgučiai milteliai tiesiai į sluoksnio prakaito plitimo arba kūrybos Streumustern. Tada grojo kitų sluoksnių gelio nagų struktūrą. Panašiai kaip ir tvarka, kai akrilo modelis, čia sėdėti žėručio dalelių modelio viduje padėtį ir gali blizgesį ir mirguliuoti. Galutinis plomba su viršutine danga teikia su akrilo gelio nagų maksimalus žvilgesys ir ilgalaikę apsaugą nago.


Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis