Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Auskarai ir perdangomis
Nailart sluoksniai - spalvingi nagų dailės elementus Juvelyrika nagai

Informacija
+

Putojantis perdangas 3D yra tiesiog tinka ir spalvingi nagų dailės. Mažas elementų nagai už mažus gabaliukus papuošalai ir gali būti naudojamas taip pat akrilo sluoksnis modeliavimo sandarinimo sluoksnis.
Perdangas, prie tos rūšies indėlininkų & piercings, įterpiami nagų pabaigoje. Iš anksto, nago bus pastatyta kaip įprasta. Natūralių nagų yra paduodamas ir kuri paprasčiausiai aptašyta, gruntas užtikrina puikiai tinka tokie sluoksniai: modelio vietą. Gruntas ir pastato sluoksnių, kad puikiai raižyti vinis su C kreivė. Galiausiai, perdangos yra įtraukiamas į galutinį sluoksnį, pvz., sandarinimo gelis. Mažą dalį yra tiesiog suspaustas į šlapias gelis ir išgydyti UV šviesoje. Tada nago plokštelės yra valomi ir / arba toliau apdoroti šlifavimo alyva maksimalus žvilgesys. Dangos sluoksnių akrilo taip pat gali būti įtrauktas. Indėlininkams, šlapias akrilo spaudžiamas ir sukietėja ten.


Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis