Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Neoninė spalva gelis

Informacija
+

Jums patinka, kai jūs imtis centras etape? Tada VÝLET-Vinys sukuriamas Studio Edition Neoninė Spalva gelis jums. Su šio UV gausite nemokamai dėmesį gelis ir Spalva gelis iš daug žmonių. Kad jūsų nagai į dešinėje formos ir ilgio ir išlaikyti juos kaip įprasta. Atvyko gruntas taikymo arba pastato gelis jums VÝLET-Vinys nagų taikyti Studio Edition Spalva gelis, į jūsų norimą spalvą ir sukietėja tiesiogiai po to. Nagų dizaino jėga yra įvairių neoninės spalvos dar pareikšti kitą plonu sluoksniu. Sluoksniai gali būti taikomi tiek kartų, kiek norima, ji turėtų dėmesį tik, kad visus gelio dangos visada plonas turėtų modelis. Kitaip egzistuoja pavojus, kad gelis po UV lempa gali ne visiškai būti tikrinami ir tai ne todėl atsparios 100 %. Taip pat lengva dirbti per savo vidutinės trukmės tekstūrą ir išlygina pati lengvai pats savaime. Tai taupo papildomų padavimo darbo. Galite derinti įvairių Nailart-priedai su neono gelis. Nėra jokių apribojimų į savo vaizduotę, ir galite pareikšti šį puikus savarankiškai sukurtos modelius ir tekstūros jūsų nagai. Tegul ryškus neoninės spalvos nagai už prieinamą kainą su šios aukštos kokybės Spalva gelis.

Matmenys
+

0.033 Metras (m)
0.029 Metras (m)
0.024 Metras (m)

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis