Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition GLAMOUR puikus nagų Spalva gelis

Informacija
+

Jūs ieško, kad labai ypatinga jūsų nagų dizaino? Tada jums bus ten su mūsų VÝLET-Vinys studija Edition GLAMOUR Spalva gelis aukštesnės klasės su 5 ml talpos rasti! UV gelis ir Spalva gelis yra puikus įrankiai, profesionali Modelis vietą. VÝLET-Vinys studija Edition geliai dar Savybės. Jūs su seksualus Spalva gelis želė, aukščiausios klasės. Tai yra labai neskaidri. Geriausias kokteilių poveikis yra visiškai atitiko tendenciją ir suteikti jūsų nagai ar ypatinga papildomai. Į Gelis yra vidutinio klampumo ir todėl ypač tinka apdoroti. Per savo turtą, kuris jį net sklandžiai driekiasi, sunkus Padavimo darbo būti ne problema, nes gelis veikia. Gelis gali būti būti taikomos tiesiogiai gruntas gelis ar pastato gelis. Taip, kad į visi gelis, UV lempa bus apšviestas ir jis sukietėja iki 100 procentų, turėtų būti taikomas plonas. Į didesnį spalvų intensyvumas REACH gelį galima taikyti pakartotinai. Su Jūs galite jūsų nagai, kad gražiausių motyvai duoti šis gelis. Tegul Jūs savo vaizduotę riedėti laisvai. Sukurti renginiai šis gelis! Mes Jums pristatyti aukščiausios kokybės produktus. Mėgautis mūsų daugelį metų Pasitikėti gamintojų patirtį. Mūsų gaminiai yra iki šiol Gelio technologija pagamintas ir yra taikomos griežtos tikrinimo kriterijus.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.2

Apžvalga

5
1
4
4
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis