Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet-Nails Studio Edition spalva gelis daug patrauklių spalvų

Informacija
+

Ar turite išplėsti jūsų Natūralūs nagai patarimai noras ir modeliuoti juos su pagrindo ir pastato gelis, taip pat kad spalvos su spalva gelis? Jūs galite su VÝLET-Vinys studija-leidimas atitinka Spalva gelis serijos, VÝLET-Vinys studija leidimas be didelių pastangų. Nuo drabužių spalva gelis o jūsų nagai nagai. Norėdami tai padaryti, jums turėtų dirbti savo meno ar natūralius nagus kaip įprasta. Tiesiogiai taikomas gruntas arba pastato gelis ir išgydyti, galite, jūsų nagai taikyti Spalva gelis su šepečiu ir sukietėja UV šviesoje. Spalvos intensyvumą vis dar būti stiprus pakankamai jums po pirmojo sluoksnio gelio, kreipdamiesi toliau paltai. Pažymėtina, kad jums sukaupti visų sluoksnių Spalva gelis retai prie nago. Todėl galite 100 proc. įsitikinkite, kad ji yra visiškai grūdinto iš UV šviesoje. Būtų tikslinga, jei jūs ruonių spalvos nagų želė su sandarinimo gelio ir po to blizgus gelio sluoksniu. Tai apsaugo jūsų spalva ne tik ilgalaikių įbrėžimams atsparus, tačiau ji taip pat blizgesio nagams suteikia. UV gelis ir Spalva gelis, todėl pigmentacija su ekstremaliomis neskaidrumo geriausių nagų dizainas. Be aukštos kokybės nagų dizainas Spalva gelis jūsų nagai ir taip pat gali naudotis maža nuolaida.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis