Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Studio Edition Blizgus perlas Spalva gelis
Informacija
+
Geliai, gauti spalvą visų madingų spalvų, bet ir su perlų poveikį. Su mūsų NDED Vylet nails Studio Edition Pearl poveikis Spalva gelis serijos, VÝLET-Vinys studija leidimas gali pasiekti šio tikslo. Pirmas gydyti jų gamtinės arba dirbtinės nagai kaip įprasta ir atlikti nagų dizainas tiesiogiai į vieną bazė arba struktūra gelio Pearl-poveikis Spalva gelis, dėl jūsų pasirinktos spalvos jūsų nagai. Atminkite, kad tai gelio nes spalvos pigmentų turėtų būti taikoma retai. Nes plonu sluoksniu spindulius, geriau su šviesos sūdymo vieneto ir užtikrina 100 % išgydyti. Spalvos intensyvumas yra per silpnas, galite po pirmojo sluoksnio gelis jums nuosekliai taikyti tyliai keletą sluoksnių ši spalva gelis ir sukietėja. Čia jūs galite žaisti savo kūrybiškumą. Kai modeliavimas su šis gelis, jūs neturite problemų, nes ji pakenčiamai sklandžiai ir geros rankena viršuje per vidutinio klampumo gali būti. UV gelis & Spalva gelis, kuris gali rašybos ne tik didelį poveikį jūsų nagai, bet ji taip pat dar modeliavimas palengvina. Ką jūs daugiau? Aukštos kokybės nagų studija-kokybės? Jokių problemų, šis produktas yra taip pat gaminamas. Be to, tai galima į didmeninės kainos nuo mūsų.
Matmenys
+
0.036 Metras (m)
0.029 Metras (m)
0.027 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis