Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition Baigti gelis

Informacija
+

VÝLET-Vinys studija leidimas suomių gelis yra sandarinimo gelis, vienas gali tik svajoti. Bet jums reikia daugiau svajonė, nes šį produktą galite įsigyti pas mus. Jis tinka net ir linkusi žmonių. Žinoma galite paprašyti kaip duomenų lapas turi būti tikri. Ten galite rasti tikslių ingredientų. Kuris beje taip pat taikoma bet UV gelis ir Spalva gelis kaip ir visuose kituose produktuose taip pat. Sandariklis VÝLET-Vinys studija Edition serijos yra itin stiprus ir suteikia puikiausią blizga laipsnį raižyti nagai. Tai specialiai sandarinimo gelis yra vidutinio klampumo ir sklandziai dėka medaus poveikis tolygiai ir savarankiškai. Ji yra lengva dirbti, nes tai retai taikomas kaip apdaila ir išgydyti pagal UV šviesos vienetas. Negalima būti sunerimęs iš raudonos spalvos. Tai integruota anti-Gan apsauga. Tai reiškia, kad modelis padėtį ne taip lengvai per cigarečių garų arba stiprios saulės šviesos ir soliariumas, išnyks arba yra gelsvos. Po galutinio grūdinimas tęsiasi ilgai apsaugotas nuo įbrėžimų apdorotų nagų paviršiaus. Gauti visą gelis 15 ml kiekis gražiai formos jar su užsukamu dangteliu. Studio Edition žada etiketės tik jums. Jūs turėtumėte pabandyti šį aukštos kokybės apdailos produktą - mūsų paslaugas kalba patys už save - gauti profesinius poreikius!

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.3333

Apžvalga

5
3
4
6
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis