Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Studio Edition
Vylet Nails Studio Edition 4D Spalva gelis

Informacija
+

Nagų dizainas nuolat vystosi ir vis naujesnių ir mėgėjas kūryba yra pageidaujama. Bet daug idėjų galima dažnai negali įgyvendinti nes tai nėra tinkamos medžiagos. VÝLET-Vinys studija leidimas 4 d Spalva gelis yra specialios rūšies, kuri bus visiškai sužavėti jums gelis. Šis specialus UV gelis ir Spalva gelis yra specialiai sukurti neeilinio dizaino. Dabar, jūs pamatysite nagų dizainas nauju aspektu kūrybiškumo. Skirtingos konstrukcijos gali būti visiškai susiformavo su geliu. Ne tik Nagų dailė gėlės pavyks garantuotas, todėl specialios akis-fiksatorius į nagus. Gelis yra storio klampus kreminės ir buteliuose 5 ml jar. Taip pat galima užpildyti 15 ml. Be savo unikalų plastiškumas ir trumpas apdorojimo laikas aukščiausios kokybės padaryti ją puikus kompanionas. Nieko, kaip yra savo nagų dailės idėjų. Gelis gali būti labai lengvai ir gali būti sukurta pagal individualius poreikius. Galiausiai gali įgyvendinti savo idėjas paversti veiksmais puikus nagų dizainą. Pasitikėti savo patirtimi ir sukurti gražiausių nagų dizaino Junkis. Jūs norite praleisti šią gelis. Pasitikėti mūsų aukščiausios kokybės.

Matmenys
+

0.033 Metras (m)
0.033 Metras (m)
0.026 Metras (m)

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

Apžvalga

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis