Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Revolution
Dėka didesnį stabilumą nagai Vylet-Nails Revolution asamblėjos gelis

Informacija
+

Nori modelis dėl jūsų Natūralūs nagai dirbtinius nagus su gelio technologija, jums reikia tam tikrų nagų geliu, kad būtų: gruntas gelis, gelis struktūrą ir sandarinimo gelis. Jei reikia, galite taikyti net spalva gelis ar Glittergel. Tačiau turite būti tikri, kad jūs taikyti visų nagų geliai iš tos pačios serijos jūsų nagai. Tiesiog taip, visi komponentai gali suderinti vieni su kitais, ir suteiks jums puikią kokybę. Trijų fazių modelis vietos, tinka VÝLET-Vinys revoliucijos pastato gelis serijos VÝLET-Vinys revoliucijos labai gerai. Naudokite Šis gelis dūmuose gruntas gelis iš tos pačios serijos, kaip antrą sluoksnį balinamojo gelio. Modelis su struktūros gelis po to, kai jis gerai turėti maišomas, C-kreivė. Šią kreivę, svarbu, kad jūs visada storiausias taikyti gelio centre. Nagų Patarimas viduryje jis turėtų padidinti šiek tiek ir atgal į tos pačios linijos odeles. Kuo ilgiau jūs norite nešioti savo dirbtinius nagus, šviesos spindulys turi būti stipresnis. Atminkite, kad taikant nagų dizainas nagų puslapių pastato gelis ne plonesni leidžiama ir nagų kraštus benamių gelio iš karto su raudonmedžio lazdelės valyti su. Ši struktūra gelio nagų studija-kokybės garso, maža kaina, ateina iš produktų asortimentą UV gelio & Spalva gelis. Nedvejokite ir pasinaudoti VÝLET-Vinys revoliucijos NDED.

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.6

Apžvalga

5
4
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis