Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Revolution
Vylet-Nails Revolution spalvos gelis aukščiausios kokybės už geriausią kainą

Informacija
+

Daug Turiu svajonę ir gražūs nagai ir nežinau kaip ji galite pasiekti. Taigi, tai yra lengva su gelio ar akrilo modeliavimas atlikti. Spalva gelis nustatyti žavinga akcentai ir sukurti gražus sluoksnių modelio. Laisva eiga gali būti leista vaizduotę būti. UV Gelis ir Spalva gelis yra nagai tampa būtina. Su mūsų geliai VÝLET-Vinys revoliucijos serijos gauti naujausia UV gelis geliai Kartos. Mūsų VÝLET Vinys revoliucijos nagų dizainas Spalva gelis yra puikus Neskaidrumo geriausių nagų dizaino pigmentacijos. Spalvos intensyvumą gali Pakartotinai taikant įtaka. Spalva gelis gali ir dėl to Pastato gelio taikomas, taip pat tiesiai ant gruntas gelis. Į savo kūryba yra beribė, ar nudažyti Prancūzijos nagai turėtų atsirasti arba gražiausių modelius. Su šiek tiek praktikos gali nuostabus motyvai yra dirbo. Gelio taikomas retai. į šviesą per visą gelis ir taip 100 % ige Sūdymo garantuoti. Pasitikėti Jums mūsų patirtį, gamintojas, mes siūlome produktus nuo aukščiausios kokybės. Mūsų geliai yra apie pažangiausius UV-gelio tyrimų gaminami ir jums bus visiškai įtikinti. Jie visi geri apdoroti ir su mūsų puikiai suderintas geliu serija Jūs visada tinkamus produktus į ranką.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5

Apžvalga

5
11
4
8
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis