Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Dėka ryškiai balta prancūzijos nagai Vylet-Nails Revolution prancūzų gelis
Informacija
+
Ar norite žinoma balta nagų patarimai? Revoliucija prancūzų gelis, pasiekiamas VÝLET-Vinys jis. Pradėti jūsų nagų modeliavimas su nuriebalinimas natūralius nagus. Juodinti savo nagų su buferiu paviršiaus tada tik patobulinti savo natūralius nagus su bauda failą. Pritaikyti jūsų pasirinktai nagų patarimai ir klijai jiems savo nagus nagų klijais. Su pjovimo, sumažinti dirbtinius nagus ir paduoti juos į formą. Jums failą perėjimą nuo meno prie natūralių nagų butas. Rišiklis taikyti natūralius nagus, ir už gelį. Leiskite sukietėja gruntas gelis ir tada pastato gelis ir taikyti gelio Prancūzijos tiesiogiai po to ant jūsų nagų patarimai. Žinoma galite taikyti gelį į viršų tiesiai po gruntas gelis. Lipnios Prancūzijos šabloną suteikia galimybę kad galite redaguoti tik galo šepečiu ir sukietėja. Pateikdami paraišką, kad jūs retai taikyti gelio Nagų Patarimas. Tokiu būdu, gydant vieneto šviesos gali Prześwitywać visiškai gelis ir sukietėja ji 100 %. Nes prancūzų gelis serijos VÝLET-Vinys revoliucijos medaus poveikis yra, ji lygina, pati savarankiškai, ir bus įrašyti papildomą pateikimo darbą. Šis gelis nuo produktų asortimentą, UV gelis ir Spalva gelis yra aukštos kokybės nagų salonas Qualität su mumis.
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
2
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis