Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution bazės gelis
Informacija
+
Kad kai kurie klientai kad įprastinių UV gelis & Spalva gelis yra ne privalantis arba greičiau nei įprasta nuo nago išspręsti? Tada mes turime čia teisingai, jūs-nes VÝLET-Vinys Revoliucija gaminiai skirti problema nagai. Su Šis naujas UV gelis gali kartos nebent žmonių su problema nagai, riebios nagai, gofruotas nagai ar kitų problemų, į Nagų dizainas ir Nagų dailė modeliavimo vietas ateis. VÝLET-Vinys revoliucijos Gruntas gelis 15 ml suteikia 100 % sukibimą stabilumo ir numato be rūpesčių dėvėti nagų meno nagai. Šis gelis skirtas, Pagerinti sukibimą tarp nago ir pastato gelis sukurtas. Net jei patarimas yra naudojamas natūralių nagų priauginimui, suteikia gruntas gelis standumą. Jei naudojate šiuos produktus jokių apribojimų galutinis rezultatas pažymėti, kaip ir visi Nagų dailės metodai yra taikomi ir gali būti derinami. Šis produktas buvo a Pateikti į rinką, kuri leidžia visų rūšių problema nagai gelis kad klientai ir projektavimo laimingi ne tik per trumpą laiką, arba Come mėgautis gražių ir svarbiausia išlaikyti nagų meno nagai buvo leista. Įtikinti ne tik save, bet ir jūsų klientai iš mūsų Studija kokybės produktus ir pamatysite, nutrauktas arba nepastovus nagai yra praeityje. Jūsų klientai bus Ačiū, Jei dirbate su šiais produktais.
Matmenys
+
0.064 Metras (m)
0.065 Metras (m)
0.045 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis