Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Revolution
Vylet Nails Revolution Arctic UV Gel

Informacija
+

Su UV jūs gali įsivaizduoti gražiausių modelį sluoksnio gelis ir Spalva gelis. Vienas bruožas daug geliai – nustatyti realių šilumos gydant. Tai ne tik karšta, bet tiesiai karšto. Ji yra suvokiama kaip labai nepatogu, kartais skausminga net kaip teisingą. Mes turime gelis revoliucija. Mūsų VÝLET Vinys revoliucijos Arkties UV gelio yra daug mažiau karšta nei kitų geliai. Čia jūs turite bet geras savybes, kad kitų VÝLET-Vinys revoliucijos geliai, kad toks populiarus, don't miss out. Dėka naujausių mokslinių tyrimų, taip pat dabar buvo šie geliai.Kai po LED lempa gelio sukietėja ji atrodo nuobodu, tačiau tai nėra problema. Su mūsų soak-off sandarinimo želė arba į Gelpolish jums gražus valymas viršų kailio apdaila ant jūsų nagų. Arba poliravimo jūsų nagų gale tik mūsų aukšto blizgesio poliravimo blokas. Geliai revoliucija yra būdingas aukščiausios kokybės. Jie gali būti lengvai tvarkomi ir įsivaizduoti gražus blizgesys ir nagus. Kaip jie patys sklandžiai judėti, įrašomas paraiškos padavimo darbo partija. Net pradedantiesiems nagų dizaineriai gali lengvai tvarkyti gelis serijos, nes suderinamumas suteikia jiems pakankamai laiko. Puikiems rezultatams pasiekti, naudoti taip pat kitas geliai serijos, nes LED geliai puikiai suderinti tarpusavyje. Taip pat sunku arba vadinamasis problema nagai, geliai yra idealus, nes jie turi puikų sukibimą. A keltuvų bus beveik neįmanoma. Retai gali būti taikomos geliai, todėl nėra storas sluoksnis gelis ant nagų yra ką daro gamtos išvaizdą. Jūs norite patinka šis gelis ir naudoti kitas daugiau. Sukurti gražiausių modelis sluoksniai pavydas kitiems. Jis sukietėja 120 sekundžių normalus UV šviesos prietaisai ir 30-60 sekundžių LED šviesos sūdymo vienetų.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5

Apžvalga

5
5
4
2
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis