Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Revolution
Revoliucija 4 d spalva gelis dizaino plastiko nagų dizaino

Informacija
+

Padaryti jūsų nagai dizainas išskirtinis 4 d. Jums, mes sukūrėme specialius gelis, kuris gali būti suformuota ir jis vos veikia. VÝLET-Vinys revoliucijos 4 d Spalva gelis yra stabilus UV gelis ir labai matinės spalvos želė. Su šiuo produktu, be vargo gali įsivaizduoti ornamentais ar 3D dizaino, pavyzdžiui, gėlės ir lapai, tiesiog jūsų nagai. Galimo gelis taip pat turi konservavimo trumpai. Atliekų nėra tauriųjų laiko ir taip šiek tiek arčiau savo Traumnailart. Lapai yra gaminami, pavyzdžiui: baigti savo bazės modeliavimo ir uždėti antspaudą. Nevalykite prakaito sluoksnis. Šiek tiek 4 d imtis gelis su šepečiu ir įdėti jį į norimą poziciją. Kitas, švelniai paspauskite viduryje gelio teptukas ir nuvilkite jį truputį viena kryptimi. Tarp jų, tik dažai su teptuku ant Zellette mirkyti su švaresnis ir tada pereiti prie teptuku ant gelio išilgai, sukurti lapų Patarimas. Dabar, galite papuošti popieriaus su karoliukais ar akmenukų. Nepamirškite sūdymo! 4 D VÝLET-Vinys revoliucijos geliai yra daug patrauklių spalvų. Duok valią savo kūrybingumą. Turinys: 15 ml. sukurti savo asmeninį šedevras su 4 d geliai VÝLET-Vinys.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

3.6667

Apžvalga

5
1
4
0
3
2
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis