Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Revolution
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Revolution 1 etapas Gelis
Informacija
+
Yra absoliutus turi turėti iš UV gelis ir Spalva gelis yra mūsų VÝLET Vinys revoliucijos 1 etapas-Builder gelis. Tai visapusišką talentą pagal profesionalus geliai ir gali skirtis savo nagų dizainas modeliavimas galima naudoti. Visi sluoksniai nagų modeliavimo galite su šiuo specialiai sukurtas etapas-Builder gelis parengti atskirai. Mūsų aukštos kokybės produktas yra nuolat tikrinami ir yra Ji vystosi nuolat. Kalėjimo stiprintuvas buvo įtrauktas į tai. Kartu su be to naudojate pradmenys (pvz nuo to VÝLET Vinys revoliucijos serija), padeda jūsų nagai labai Ilgaamžiškumas. Ypač jei turite natūralius nagus, visų Modelis vietą medžiagų norite išsaugoti blogai, tai yra taupymo sprendimas. Mūsų 1 Etapas-Builder gelis yra vidutinio klampumo ir todėl ne taip greitai, kad Nagų kraštus. Geriausias darbas jį lengvai plūduriuojančius ant nagų, tai Ji net ilgiau išlieka į norimą vietą. Tai yra etapas-Statybininkas gelis vadinamas, nes ji reikalauja jokie kiti UV geliai. Tai universalus Nagų dizainas gelio, išplečiantį automatiškai sklandžiai ir po sūdymo šviesos sūdymo vienete laiką 180 sekundžių nuostabus valymas pasiekti. Jūs galite gana lengvai į net spalvos pigmentų ir spalvos vis dar Pabarstykite drėgnas sluoksnis mūsų profesionalus produktas. Rasite mūsų internetinėje parduotuvėje Jums įvairių patarimų straipsnis. Pradėti savo kelionių ir tvarka Dabar jūsų mėgstamus produktus.
Matmenys
+
0.064 Metras (m)
0.065 Metras (m)
0.045 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
3.8
Apžvalga
5
2
4
2
3
0
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis