Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Premium Spalva gelis žaismingas pastelė - romantiškas
Informacija
+

Švelniomis spalvomis pvz., pastelė ant gelio nagų tvirtinimo Vylet-Nails Premium spalvos želė, kurie iki šiol. Tik per dieną arba visiems vartotojams, kad subtiliai meilės tokios spalvos želė su savo pastelinės spalvos yra idealus. Aukštos kokybės produkto žada ilgą spalvos blizgesį ir ilgalaikį blizgesį.
Geliniai nagai būtų pastatyta skirtingų priemonių. Natūralių nagų preparatą kaip net naudojamas gelis labai svarbu kokybė, baigė meno vinis. Nago, kurį sudaro rafinuotas yra pašiurkštinti ir padengtas gruntas. Gruntas ir pastato geliai, kad baigtas formuoti dirbtinių nagų, kuri atrodo dar gražiau tobulas kreivė C yra modeliuojama. Vylet-Nails Premium Spalva gelis pastelė paskutinio sluoksnio struktūrą ir apima su minkštų pastelė atspalvio nagų. Mažas storis, taip pat turtingą sutartį visi sluoksniai yra svarbūs. Tai užtikrina vienodą sūdymo ir lygaus paviršiaus. Atsižvelgiant į tai, prašymas, spalvoti geliai pastelinės spalvos intensyvumas gali būti padidintas kitą sluoksnį. Viršutine danga, kaip apdaila užtikrina sandarumo ir taip ilgas galiojimo laikas. Po sūdymo, šį paskutinį sluoksnį yra valyti ir poliruoti ir rodo kaip ilgalaikį blizgesį.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis