Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Vylet-Nails Premium Spalva gelis metalo - naują išvaizdą geliniai nagai
Informacija
+

Metalo išvaizda daro vinis į kažką ypatinga. Virpantis, metalo sukūrė Vylet-Nails Premium Spalva gelis ant nagų, poveikio atsižvelgiant į vėl lengvas ir gaivus. Spalva gelis naudojamas kaip nagų struktūrą modelis galėtų sluoksnį.
Vylet-Nails Premium Spalva gelis yra metalinis toks taikomas spalvoti geliai nagų naudojamas. Natūralių nagų yra paduotas formoje, pašiurkštinti su buferio, ir gydomi gruntas kaip rišiklis. Tada, gruntas ir pastato geliai yra įdiegtos ir išgydyti kiekvieno sluoksnio sluoksnis. Spalva gelis formos konstrukcijos sluoksnių sudarymas ir juda per dirbtinio nago pasirinktą metalinio atspalvio. Šepečiai yra įsitikinkite, kad būtų padidinta gelį į plonas, bet daug sluoksniu. Tai užtikrina visiškai išgydyti po UV lempa. Jei reikia, vienas gelio sluoksnis gali sustiprinti dėl spalvos. Sudaro su viršutine danga, suteikiantis nagų kaip sandarinimo gelis didelio stiprio ir aukšto blizgesio galutinis sluoksniu.
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis