Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Premium gruntas gelis - lipni gelis - jo pagrindą gražus nagai
Informacija
+

Aukštos kokybės Vylet-Nails Premium gruntas gelis - lipni gelis iš kategorija UV gelis ir Spalva gelis yra puikus gelis modeliavimo. Bazinis gelis yra taikoma vinis ir išgydyti. Šie statybos, Nagų dailė - ir uždarymo sluoksniai yra tik kaip ilgalaikio vartojimo kaip bazinis gelis. Todėl kruopščiai gruntas yra ypač svarbus.

Tvarką, Vylet-Nails Premium, gruntas gelis pagal natūralių nagų paruošimas. Tai yra paduotas pašiurkštinti ir grunto sluoksniu. Rišiklis užtikrina stabilią palaikykite nagų gruntas. Gruntas yra tapybos ant plonu sluoksniu ant nagų ir tada išgydyti po UV lempa. Svarbu jau ne šio sluoksnio gelio nagų kraštus gali laisvai, bet gelis likučių gali būti pašalinta su apelsinų medienos klijuoti prieš gydyti. Yra gruntas gelis yra džiovinti, sluoksnių struktūra gelio yra taikomas, tada sandarinamas ilgą gyvenimą ir blizgančios. Vylet-Nails Premium gruntas gelis gali būti naudojamas kaip pagrindas yra UV nagų lakas. Taikant daroma šiuo atveju taip pat kaip ir geliniai nagai. Gelio gruntas yra dengiamas į dešrų Glaisto. Taip pat čia ilga rankena plomba rekomenduojama.


klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis