Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements pastato gelis padeda modeliuoti nagus

Informacija
+

Vylet-nails element statyti gelis yra gelis, kuris leidžia modelis C-kreivė (slėgio punktas). Tokiu būdu stabilizuoja meno ir natūralaus nago ir taip išvengti pertraukos dėl streso taško. Todėl, svarbu kad jums taip taikyti šio gelio sluoksnis po vytinto gruntas gelis, yra aukščiausias taškas į vidurį. Įsitikinkite, kad jūs iš viršaus iki vidurio su gelio nagų padidinti šiek tiek ir vėl patenka į odeles, pačios lanko. Šonuose, saugokitės, kad jums dirbti ten ne siauresnė. Nagų ilgis yra gelio konstrukcijos storį. Kuo ilgiau nago, tuo stipresnis užraktas turėtų. Jei manote, kad nagų pusėje, C-kreivė negali atrodyti kalnų, bet daugiau kaip švelnus banga. Kiekvienos UV gelis ir Spalva gelis yra maišoma prieš naudojimą. Galite pasirinkti tarp šių trijų variantų spalva ir klampumas šio pastato geliai: - rožiniai - aiškus ir rožinė - pieniškas, standartinis klampumas. -Aišku, gelio kai storio klampus ir vidutinio klampumo. Visi keturi UV geliai yra patrauklaus dizaino tiglyje mums internetinė parduotuvė ir studija kokybė. Vis dar atrodo mūsų parduotuvėje ir kad tai ir kitų gelių VÝLET-Vinys elementų serijos jūsų pirštų nagai.

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4

Apžvalga

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis