Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Element skulptūrų gelis

Informacija
+

Su super elastinga modeliavimo gelis nuo VÝLET-Vinys Jūs gausite kokybišką produktą, kurių storis dėl jo elementas serija Klampumo suteikia ypatingo lankstumo perdirbimui. VÝLET-Vinys Modeliavimo gelis 15 ml storo elementas turi naują klampos. tik į labai nedaug UV gelis ir spalva Gelen egzistuoja. Ne į Naudoti šį gelis tai tikrai, kad ji prieš kiekvieną naudojimą maišomas. Šis modeliavimas bus želė kaip antrą sluoksnį balinamojo gelio į dėl anksčiau taikomos ir dūmuose gruntas gelis kailis taikoma. Storio klampus Modeliavimo gelis VÝLET-Vinys elementai yra taikomas toks storas, kad aukščiausias taškas nagų dizainas gelio (kreivė C) perėjimas tarp Nagų dizainas yra Patarimas ir dirbtinių nagų. Naudojant šį gelį nagai gauti natūralią išvaizdą, nes ne kiekvienas gelis sukuria. Daugelis nagų dizaineriai jau naudojate šis modeliavimo gelis, jų Studijos, nes ji yra labai lanksti ir labai patraukli srityje ir naudoti nagų dizainas. Naudojant specialius gelio teptukas gali yra ir lengvai taikyti gelio nagų. Medžiagos ir gauti daug daugiau geliai taip pat iš VÝLET-Vinys elementų serija mūsų parduotuvėje. Tai naujas produktas sau ir bus negalite patikėti ir įsivaizduoti gražiausių nagus.

Matmenys
+

0.066 Metras (m)
0.07 Metras (m)
0.042 Metras (m)

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis