Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Element  sandarinimo gelis
Informacija
+
Po to visiškai nagų modeliavimo ir dekoravimo, Nagai yra padaryta, nagus reikia visiškai tobula ir aukštos kokybės laipsnį. Ši apdaila su VÝLET-Vinys elementai Sandarinimo gelis 15 ml gauti nagai per puikiai įbrėžimams atspariu ir aukšto blizgesio laipsnis, kurios apsaugo nagus nuo išorinių jėgų. Į VÝLET-Vinys sandarinimo gelis elementas yra nustatyti dėl to dūmuose Pastato gelis plonais ir tada išgydyti. Į Sūdymo laikas priklauso nuo UV vieneto ir paprastai yra tarp 2 ir 4 Minutes. Nagai turėtų būti sumontuotas nagų dailės, yra siekiant užtikrinti, kad tai daroma prieš taikant gruntas gelis, nes dėl Atstovauja sandarinimo gelio nagai apdaila. Ne kiekvienas UV gelis & Spalva gelis tinka alergiškiems žmonėms, bet ne šis high-quality Produkto. Su kalėjimo saugumas yra 100 %, VÝLET-Vinys Elementas sandarinimo gelis su aukštos kokybės produktų kokybės. Į Klampumas, šis gelis yra vidutinio klampumo ir raudonos spalvos. Savo klientams ir Jums bus sužavėti šis gražus, lengvai pritaikomi gelis kuris duoda apakinti blizgesio poveikį nagų. Mūsų produktai yra visi dėl naujausių technologijų ir plėtros nagų dizainas Pramonės. Be to, šis sandarinimo gelis, mes atliekame daug kitų geliu ir Mūsų asortimentas, kurį galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje.
Matmenys
+
0.068 Metras (m)
0.068 Metras (m)
0.042 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4
Apžvalga
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis