Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements prancūzų gelis suteikia natūralius nagus

Informacija
+

Jūs pastebėsite, kad jūsų nagai visada pagal pavyzdį, dar Nr Natūralumo spinduliuoja? Nesijaudinkite, įgalinantį VÝLET-Vinys Jūs esate teisinga tik prancūzų gelis. Šis UV-prancūzų itin blizgus gelis yra savo gryniausia forma geriausias sprendimas, gamtinių Prancūzijos išvaizdą. Kartą kreipėsi gruntavimo sluoksnis Jūs galite statyti sluoksniuose serijos, VÝLET-Vinys Toliau modelio elementas arba tiesiog toliau su prancūzų gelis. Rasti spalvų iš anksto, po prancūzų: minkšta balta, balta,. Rausvos spalvos, paukščių ar dangaus balta iš parankinių ir imtis, kad Pirmasis sluoksnis jūsų nagai. Po sūdymo, jei Jūs norite, galite modeliuoti, daugiau sluoksnių. Kiekviena Gelio sluoksnis taikomas retai, kad 100 % ige Sūdymo su UV lempa yra garantuotas. Beveik visi šios spalvos Plonas klampumas, minkštas su balta spalva, kuris yra storio klampus. Dėka medaus poveikis, gelio sklandžiai juda savaime, ir tokiu būdu supaprastinti vargo tvarkymas su unsschlagbaren rezultatus. Turiu tokie spalvingi nagai Atsiprašome ir meilės daugiau natūralumo, turėtų Bet kuriuo atveju šis aukštos kokybės prancūzų gelis jums pasirinkti. Dar yra neapsisprendęs? Tada jums atrodo viena tiesiog aukštos kokybės UV gelis ir Spalva gelis, šis žinomų prekių asortimentą mūsų parduotuvėje. Tada jums yra nustatomi mūsų, yra Straipsnio nuspręsti.

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis