Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Vylet Nails Element Greita Baigti gelis

Informacija
+

Ten nėra labai daug produktų, tas pats Savybės pavyzdžiui, Vylet-nails elementų greitai baigti gelis 15ml yra. Į Produktai iš VÝLET-Vinys elementai yra visi labai aukštos kokybės produktai Kokybės, kurias palieka nieko pageidautina. Taip pat tai nėra taip Nenuostabu, kad šis Greita baigti gelis yra ypač lengva ir gera procesas gali būti. Dėka plonas klampumo, gelio naudojant gali būti UV gelio ar akrilo teptukas lengvai taikyti modeliuojamos nago. Į Želė netgi sklandžiai ruožų (medaus poveikis). Jis yra komponentai Nagų turi ne tik su aukšto blizgesio danga, bet vinis yra sandarus taip pat veidrodis kaip. Po gelio taikyta retai ant nagų, nagų bus išgydyti išgydyti vieneto UV šviesoje. Apdorojimo laikas yra kada po Sūdymo prietaisas nuo 1,5 iki 3 minučių. Ne kiekvienas UV gelis ir Spalva gelis užtikrina tokių gražių ir kvapą gniaužiantį galutinis rezultatas, kaip jis greitai baigti gelis VÝLET-Vinys reikmenys. Šis produktas yra puiki apdaila, profesionalios kokybės nagų modeliavimas. Jei su nagų dailės nagų turėtų būti dekoruoti, dekoravimo anksčiau bus prieš uždarymą Įterpti šlapias gelio sluoksnį. Po sūdymo, tai tada Sandarinimo gelis paprastai taikomas ir išgydyti. Svarbu Įsitikinkite, kad visi nagai buvo tolygiai išgydyti.  

Matmenys
+

0.069 Metras (m)
0.067 Metras (m)
0.045 Metras (m)

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis