Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Element bazinis gelis
Informacija
+
Rankų ir nagų gresia didelis stresas kasdien, nes tai ne visada lengva manicured rankas. Kasdieniame gyvenime, yra daug dalykų, kad sugadinti jūsų nagai kaip, pavyzdžiui, valymo priemonės. Nepaisant to, gražus nagus reikia nelieka svajonė. Dirbtinių nagų patarimai ir modelis sluoksniu, gelio ar akrilo natūralius nagus yra labai gerai apsaugotas ir rankas atrodo tvarkingas. Natūralius nagus pasiekti norimą ilgį, jie gali paaštrėti be patarimai su geliu. Gelis ir Spalva gelis gali su daug skirtingų produktų nuo UV sukurti gražiausių kūrinių. VÝLET-Vinys elementai labai platų pasirinkimą tarp kitų yra mūsų VÝLET-Vinys elementų gruntas gelis, puikus kiekvieno modelio sluoksnio pagrindas. Tai yra, kaip ir visi mūsų produktai aukščiausios kokybės ir ilgas galiojimo laikas. Jis tvirtai laikosi ant nagų ir daro beveik neįmanoma lifto modelis gali. Gruntas gelis yra švelnus natūralaus nago ir gali būti naudojamas pastato su patarimai, taip pat gryna gamta nagų sustiprinimas. Išbandyti mūsų ir mūsų produktus. Jūs galėsite mėgautis mūsų gruntas gelis. Taip pat galite sukurti gražus modelis sluoksnių ir Naildesigns. Jūs norite praleisti gelio.  
Matmenys
+
0.069 Metras (m)
0.071 Metras (m)
0.042 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5
Apžvalga
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis