Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Vylet-Nails Elements 4 D spalva gelis plastiko nagų dizainas

Informacija
+

Galiausiai, art dizaino taip pat gali unikalus gražus 3D ar Naturnagl būti kūrė. Kaip ir visi modelis sluoksniai nagų ir nagų dizainas Variantai yra naudojami čia per kūrybiškumą ribų. Į specialiai sukurtas ir iki šiol nagų dizaino technologijos būsimi VÝLET-Vinys elementai 4 d Spalva gelis, kurioje jis taip pat yra daug kitų spalvų, suteikiant nagai yra nepalyginamai labai 3D dažų ir motyvas žaidimas. Tai tik keli UV yra su gelio & Spalva gelis produktai kuris 3D optika gali būti sukurta. Su geliai VÝLET-Vinys elementai bus norai išsipildo. Dėl savo didelio klampumo nuosavybė ir jos unikalus Plastiškumas, šis gelis yra absoliutus mėgstamiausia tarp nagų dizaineriai. Jos Specialusis tariant Sūdymo laikas su maždaug 1.5 iki 3 minučių yra taip pat labai patrauklus, jei mano nagų modeliavimo apdorojimo laikas. Jūs Taigi turite iš karto Ačiū 4 d spalvoti geliai nuo VÝLET-Vinys elementų serija projektuojant ekstravagantiškų Nailarts ir savo klientams galimybę nustebinti su nauja nagų dizaino galimybės. Įtikinti save iš mūsų aukštos kokybės studijų kokybės produktų ir parodyti jums, kaip maža arba didžiojo menininko kelia jums ir tegul jūsų vaizduotė ir Atskleisti kūrybiškumo dirbtinė ar natūrali nagai projektavimo. 3D objektai nagai turi daugiau daugiau išlieka tik svajonė - jie bus Realybė.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis