Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Element 1 etapas gelis
Informacija
+
Jūs manicured rankas ir ilgais nagais, nori pasiekti bet ne, nes atšaukti jūsų nagai? Tada jis eina kaip daugelis kitų, jūs Moterys taip pat. Bet ten turi būti niekas švarias rankas ir ilgais nagais ar be. Žinoma yra galimybė didinti Natūralius nagus, bet jei jie nutraukti iš karto, reikėtų pratęsti Galvoju apie nagų patarimai. Su UV gelis ir Spalva gelis gali labai daug būti REACH ir dirbtiniai nagai atrodo Vylet-nails produktai Prekės labai akivaizdžiai. Mūsų VÝLET-Vinys elementai 1 etapas želė į Dydis 15 ml gali būti tvarkomi puikiai. Jis gali būti visų sluoksnių Modelis gali būti naudojamas. Gelis turi nuoseklumas, tai kad Lengva ir veikia paraštėse. Ačiū, kad jos Medaus poveikis nori pati sklandžiai ir būtų išvengta tokių parengti Padavimo darbo. Nors jūs galite naudoti ją visus modelio vietą sluoksnius, gali Ji taip pat puikiai su į Vylet nails gruntas gelis dar geriau tvirtesni ir blizgančios sandarinimo gelis gali būti derinama. Įtikinti yra pati mūsų geliai. Jūs esate iš tai gerai gamybos gelis yra visiškai nustebintas. Mes garantuojame ilgalaikio Gamintojo patirtis, geriausią aptarnavimą, aukščiausios kokybės produktų.
Matmenys
+
0.065 Metras (m)
0.07 Metras (m)
0.042 Metras (m)
klampumas
+
plonas vidutinis storas
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis