Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Statytojo Gelis
NDED Statybininkas gelis

Informacija
+

Siekiant užtikrinti jūsų nagai, yra naudoti vadinamąjį Statybininkas gelis nuo UV gelis ir Spalva gelis serijos eterinis. Su pagalba NDED struktūros gelį galite išsaugoti natūralius nagus ir stiprinti, bei į kreivė C nuostabiai modelis. įsitikinęs jis per tam paprastas, bet veiksmingas perdirbimo ir funkcijos geriausias Sukibimo savybių. Mūsų statybos gelis atitinka aukščiausius Europos Kosmetikos standartų ir nudegimai, kai taikomi ne natūralaus nago ar į Nagelhaut.Nachdem išgydyti gruntas gelis arba Gruntas taikomas buvo, pastato gelis yra naudojamas. Nardymo šepetys turtinga į tiglį ir atsižvelgti į kažką daugiau Suma klampus struktūra gelio teptukas plaukų. Rinkinys Dabar, nago į vidurį ir paskirstyti gelio, pilnas paviršiaus. Manau taip pat Nagų Patarimas apkalos. Pažymėtina, kad aukščiausias taškas gelio pereinant įsikūręs tarp natūralaus nago ir Patarimas. Apdorojimo laikas yra 1,5-3 Minučių, priklausomai nuo prietaiso. Atskiras Išlyginimas duos jums erzina failai bus jums sutaupyti. Vidutinio klampumo pastato gelį Lengvai dirbti pradedantiesiems ir profesionalams. Pasirinkti mūsų Antraštės UV Asamblėja geliai tarp skirtingų atspalvių ir pasirinkti geriausią studijos kokybę. Priderinta prie mūsų NDED-serijos produktai. Prieš vartojant, prašome maišykite.

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5901

Apžvalga

5
183
4
88
3
10
2
2
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis